O firmie

Co robimy?

 

Od prawie dziesięciu lat pomagamy zrealizować naszym Klientom marzenia o zakupie własnego „M” oraz o inwestowaniu na przyszłość.

Specjalizujemy się w:

  • obsłudze transakcji kupna-sprzedaży mieszkań, domów, gruntów, lokali i budynków komercyjnych oraz w najmie                                                                                              
  • w rozwiązywaniu problemów związanych z wadami prawnymi nieruchomości
  • przeprowadzaniu analizy prawnej nieruchomości, sprawdzaniu aktualizacji zapisów w księgach wieczystych
  • pomocy przy sprzedaży zadłużonych nieruchomości zachowując przy tym pełną dyskrecję
  • usłudze home staging
  • aranżacji wnętrz
  • w doradztwie korzystnych rozwiązań kredytowych.

Nieruchomości takie jak Ty

Na podstawie wspólnej analizy Twoich potrzeb oraz sytuacji na rynku szukamy najlepszych rozwiązań. Nasza współpraca opiera się zwyczajowo na bardzo dobrych relacjach, w pełni zaangażowani dążymy do Twojej pełnej satysfakcji.

Dlaczego my?

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz
w branży pośrednictwa finansowego. Wspólnie z ekspertami firmy Expander od lat zdobywamy wiedzę o rynku i analizujemy jego potencjał oraz zagrożenia. Koordynujemy cały proces kredytowania zakupu nieruchomości.

Zajmujemy się również aranżacja wnętrz mieszkalnych i biurowych. Rynek nieruchomości jest zmienny, więc każdy zakup i sprzedaż nieruchomości traktujemy indywidualnie, analizujemy w perspektywie dłuższego czasu decyzje inwestycyjne naszych Klientów.

Nasz Zespół

Nasz zespół
Agnieszka
 

Wesoła, empatyczna zawsze z życzliwością podchodzi do Klientów. Od ponad 10 lat w branży nieruchomości sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę. Ukończyła pośrednictwo i wycenę nieruchomości . Zawsze z zaangażowaniem odpowiada na potrzeby . W pracy z Klientem stawia na bardzo dobre wieloletnie relacje. Jej planem na przyszłość jest poszerzenie zakresu działań w kierunku obsługi Klienta i projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych . Osobiście dusza artystyczna odnajduje swoje „ja” w tworzeniu i malowaniu.

Ula
 

Asertywna i konkretna, w branży od ponad 6 lat. Doskonale wie czego chce i jak najszybciej załatwić najtrudniejszą sprawę z najlepszym skutkiem dla Klientów. Prawdziwa mediatorka z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Aby pomóc Klientom w znalezieniu wymarzonego domu pojedzie na koniec Polski. Dla Uli nie ma rzeczy niemożliwych. Osobiście kocha las, przyrodę, jazdę na rowerze oraz podróże w czasie wolnym.

Paulina
 

Doświadczona pośredniczka, w branży nieruchomości oraz pośrednictwie finansowym od ponad 10 lat. Pomaga Klientom w trudnych sprawach związanych z zadłużeniem, przed licytacją komorniczą, z wadami prawnymi nieruchomości . Pasjonatka rynku nieruchomości. Kobieta o dużej empatii i promotorka zdrowego stylu życia. Jej celem jest zachowanie idealnego stanu ducha i dobrej kondycji ciała. W biurze często serwuje dietetyczne wypieki.

Wioleta 
 

Odważna i energiczna zawsze dąży do celu. Z ponad 10- letnim doświadczeniem w biznesie i obsłudze Klienta pracuje na 100% i szybko odpowiada na potrzeby Klientów. Zaangażowana pasjonatka rynku nieruchomości obecnie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie projektowania i dekorowania wnętrz. Jest estetką, która zadba o każdy szczegół Twojej nieruchomości. Prywatnie zaprawiona zawodniczka sportowa, mama i miłośniczka kota.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

rozumiem